מרכזיות IP

מה הן מרכזיות IP

מרכזיות IP מייצגות פתרון תקשורת אפקטיבי ויעיל שיכול להתאים למגוון רחב של עסקים. מבחינה טכנית, מדובר על מרכזיות שמוקמות על גבי רשתות מחשבים ואינטרנט. המשמעות בפועל היא שמרכזיות אלו מבטלות את הצורך ואת התלות בתשתית טלפון. במקביל, הן מוזילות עלויות הקמה ותפעול מייצרות סביבת עבודה נוחה ואפקטיבית.

כמו כן, מרכזיות IP ניתנות להקמה כפתרון תקשורת לעסקים במחירים נמוכים. אפשר להשתמש בהן לניהול שיחות בינלאומיות, לחבר אותן למחלקות שירות לקוחות ומכירות ולהיעזר בהן לשמירה על קשר עם לקוחות קיימים. מהבחינה הזו, רשת האינטרנט בכלל ומרכזיות IP בפרט הן אלטרנטיבה מומלצת לקווי הטלפון המסורתיים ולתשתית הפיזית המיושנת.

כך בוחרים מרכזיות IP

בחירה נכונה של מרכזיות IP מותנית בהתייחסות למספר שיקולי מפתח. ראשית, יש לוודא שהמערכת מוקמת על גבי תשתית אינטרנט יציבה. הקמת המרכזיות על תשתית אינטרנט יציבה תמנע תקלות ועיכובים ותבטיח זמינות גבוהה עבור העובדים, הספקים והלקוחות. במידה ולא בטוחים לגבי התאמת תשתית האינטרנט והתקשורת למפרט הטכני של מרכזיות IP, ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע ולברר לגבי דרכים לשפר את איכות הקול.

שנית, מומלץ להשתמש רק במרכזיות IP שפועלות תחת רישיון של משרד התקשורת ועם תקן אבטחה גבוה במיוחד. רישיון משרד התקשורת מעיד על רמת האיכות של המרכזיות ותקן האבטחה מונע זליגת מידע וסיכונים.

מרכזיות IP

חלק מהמאה ה-21

היתרון האמיתי של מרכזיות IP נובע מאפשרויות השימוש בהן. כיום המרכזיות הללו מעניקות גמישות לעסקים קטנים וגדולים כי הן מאפשרות הגדרת מעבר הודעות קוליות לדואר אלקטרוני לצורך איסוף פניות, או אבטחה של המידע שעובר באמצעות קווי התקשורת. אופציות אלו לא היו בעבר חלק מארגז הכלים של מרכזיות מסורתיות ובזכות מרכזיות IP הן הופכות לחלק בלתי נפרד מהסביבה העסקית של המאה ה-21.

אנו ממליצים על חברות תקשורת אשר מציבים רף גבוה עבור התקנת פתרונות תקשורת ומזמינים אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים. אנו נרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית ונדאג לספק לך מרכזיות IP מאובטחת עם רישיון. חברות התקשורת הן בעלות רישיון מפ"א ולך רק נותר להשאיר פרטים באתר ונדאג שיחזרו אלייך.