מרכזיה למשרד קטן

בחירת מרכזיה למשרד קטן

משרד קטן עם מספר בודד של עובדים זקוק לפתרונות תקשורת בדיוק כמו משרד גדול. הלקוחות של משרד קטן מצפים לקבל מענה במקרים של תקלות ובעיות, נציגי המשרד עצמם צריכים להשתמש במרכזיה על מנת ליצור קשר עם קולגות וספקים וגם בעלי העסק נעזרים בה על בסיס יום יומי. יחד עם זאת, לבעלי משרד קטן אין את משאבים של עסק גדול ולכן בחירת המרכזיה היא מבחינתם סוגיה מורכבת.

הפתרון האידיאלי עבור הקצאת מרכזיה למשרד קטן הוא מעבר לפתרונות תקשורת בענן. זהו שירות שניתן במיקור חוץ על ידי חברות תקשורת ובעזרתו ניתן לשלב גם במשרד קטן מרכזיה איכותית ומתקדמת. מעבר לכך, מרכזיות וירטואליות, מרכזיות PBX ומרכזיות IP שמיועדות לעסקים קטנים חוסכות את עלויות התפעול וההקמה.

מרכזיה למשרד קטן

איך פועלת מרכזיה למשרד?

מרכזיות במיקור חוץ מאפשרות לבעלי עסקים קטנים ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. ראשית, המרכזיות עצמן פועלות על גבי תשתית האינטרנט שממילא קיימת בעסק. חיבור המרכזיה למשרד נעשה בשליטה מרחוק ובתוך זמן קצר אפשר כבר להוציא ולקבל שיחות.

שנית, מרכזיות וירטואליות מסוג מרכזיית PBX לדוגמא כוללת תכונות מיוחדות כמו ניתוב שיחות, אבטחה, שרידות, הקלטות, מספרים וירטואלים, שיחות ועידה, סינון שיחות, האזנות, המתנה נעימה, הפקת דוחות סטטיסטיים, שירותי פרס למייל ושילוב מסרוני SMS. כל התכונות הללו משולבות מלכתחילה בתוך המערכת והן לא דורשות שום סוג של רקע טכני או השקעה נוספת מצד בעל המשרד.

המשרד הקטן הופך לעסק גדול

מרכזיות וירטואליות מאוחסנות על גבי שרת מרוחק והטיפול בהן כולל עדכוני תוכנה ואבטחה. בכך ניתן לדאוג לשמור את המרכזיה בחזית הטכנולוגיה ולספק פתרונות תקשורת מתקדמים גם לעסקים קטנים. למעשה, מרכזיה למשרד קטן הופכת אותו לעסק גדול ובכל מקרה צומחת יחד אתו.

אנו ממליצים על חברתתקשורת אשר מזמינה גם אותך ליהנות מהיתרונות של מרכזיות וירטואליות ומרכזיות IP. אנו נציג בפניך את האפשרויות הקיימות ונדאג להרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית. לחברות התקשורת יש רישיון של משרד התקשורת ואיתם המשרד שלך יעשה עוד צעד קדימה.